Kontakta oss

VD

Paul Haglund

Tel: +46 (0)10-130 66 01

Mobil: +46 (0)70-567 87 00

E-post: paul.haglund@kongamek.se

Försäljningschef

Anders Berg

Tel: +46 (0)10-130 66 21

Mobil: +46 (0)73-373 45 95

E-post: anders.berg@kongamek.se

Försäljningsansvarig Skandinavien

Jonathan Haglund

Tel: +46 (0)10 130 66 62

Mobil: +46 (0)73-318 24 90

E-post: jonathan.haglund@kongamek.se

Säljare

Ulrika Nielsen

Tel: +46 (0)70-530 99 93

E-post: ulrika.nielsen@kongamek.se

Innesälj

Annette Palm

Tel: +46 (0)10-130 66 23

Mobil: +46 (0)73-37 34 599

E-post: annette.palm@kongamek.se

Logistik & Lageransvarig

Sandra Stenberg

Tel: +46 (0)10-130 66 00

Mobil: +46 (0)73-510 92 62

E-post: sandra.stenberg@kongamek.se

Affärsutvecklings- och Inköpschef

Jonas Persson

Tel: +46 (0)10-130 66 45

Mobil: +46 (0)70 343 45 04

E-post: jp@kongamek.se

Teknisk samordnare

Magnus Sturesson

Tel: +46 (0)10-130 66 49

Mobil: +46 (0)76-315 99 21

E-post: magnus.sturesson@kongamek.se

Marknadskommunikatör

Tobias Gunnarsson

Tel: +46 (0)10-130 66 06

Mobil: +46 (0)70-288 41 36

E-post: tobias.gunnarsson@kongamek.se

Produktspecialist

Conny Ferm

Tel: +46(0)10-130 66 67

Mobil: +46(0)73-373 45 74

E-post: conny.ferm@kongamek.se

Leveransansvarig

Marie Jönsson

Tel: +46 (0)10-130 66 63

Mobil: +46 (0)73-373 45 90

E-post: marie.jonsson@kongamek.se

IT-chef

Freddie Börjesson

Tel: +46 (0)10-130 66 04

Mobil: +46 (0)76-62 68 950

E-post: freddie.borjesson@kongamek.se

IT-administratör

Sebastian Vainikka

Tel: +46 (0)10-130 66 07

Mobil: +46 (0)70 395 42 57

E-post: sebastian.vainikka@kongamek.se

Kvalité- och miljöchef

Tony Engberg

Tel: +46 (0)10-130 66 03

Mobil: +46 (0)73-034 37 00

E-post: tony.engberg@kongamek.se

Ekonomiansvarig

Pauline Roos

Tel: +46 (0)10 130 66 13

Mobil: +46 (0) 70-938 85 47

E-post: pauline.roos@kongamek.se

Ekonomiassistent

Jeanette Haglund

Tel: +46 (0)10-130 66 12

Mobil: +46 (0)70-378 96 97

E-post: jeanette.haglund@kongamek.se

Drifts- och Personalchef

Marcus Meurling

Tel: +46(0)10-130 66 46

Mobil: +46(0)76-165 52 28

E-post: marcus.meurling@kongamek.se

Produktionsplanering, orderberedning

Jonas Persson

Tel: +46 (0)10-130 66 42

Mobil: +46 (0)73-373 45 93

E-post: jonas.persson@kongamek.se

Konstruktör

Mattias Lindqvist

Tel: +46 (0)10-130 66 44

Mobil: +46 (0)73 50 69 892

E-post: mattias.lindqvist@kongamek.se

Konstruktör

Dan Möcander

Tel: +46 (0)10-130 66 47

Mobil: +46 (0)73 02 90 648

E-post: dan.mocander@kongamek.se

Info

Order

Prisförfrågningar & Förfrågan Specialanpassad produkt

Avvikelse