KM200-850 | Pallben
Säljs i par. Höjden till pallens överkant 850 mm.
I lager
98 st.
HITTA ÅTERFÖRSÄLJARE
  • Industry & Workshops
  • Logistic & Warehouse
Utföranden
  ART.NR. Färg L x B X H (mm) Belastning (kg) Vikt (kg) I lager
Pallben KM200-850 KM200-850 Elförzinkad 800 x 65 x 726 500 7 98
Produktinformation
  • Kartongmått - 770x800x210
  • Längd - 800 mm
  • Bredd - 65 mm
  • Höjd - 726 mm