KM901800 | Pallcontainer
Elförzinkad
1 halvhängd grind på 1200 mm sidan
För EUR-pallar 1200 x 800 mm
Invändigt mått 1160 x 760 mm
I lager
57 st.
HITTA ÅTERFÖRSÄLJARE
  • Industry & Workshops
  • Shop & Commerce
  • Logistic & Warehouse
Utföranden
  ART.NR. Färg L x B X H (mm) Vikt (kg) I lager
Pallcontainer KM901800 KM901800 Elförzinkad 1200 x 800 x 1800 43,5 57
Produktinformation
  • Längd - 1200 mm
  • Bredd - 800 mm
  • Höjd - 1800 mm