KM600HEM | Ergonomic Softgrip
Ergonomic Softgrip - Greppvänligt handtag som ger en varm och skön känsla vid kall arbetsmiljö
Passar till alla handtag med diameter 22 mm
Väldigt lätt och flexibelt att placera på handtaget, bara öppna och stänga dragkedjan
KM600HEM är neutral utan Kongamek logo
Bilderna visar Ergonomic Softgrip på olika vagnar
I lager
198 st.
HITTA ÅTERFÖRSÄLJARE
Utföranden
  ART.NR. Färg L x B X H (mm) Vikt (kg) I lager
Ergonomic Softgrip KM600H KM600H Svart 600 x 30 x 30 0,02 48
Ergonomic Softgrip KM600HEM KM600HEM Svart 600 x 30 x 30 0,03 198
Produktinformation
  • Längd - 600 mm
  • Bredd - 30 mm
  • Höjd - 30 mm